Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

DIRBTUVĖS KONTAKTAI

KONTAKTAI

El. paštas: fabrikui@gmail.com
Tel.: +370 612 19152
www.dirbtuve.com
Kaunas, Lietuva


ĮSIGIJIMAS

     VARDINĖS RŪBŲ PAKABOS (RŪBŲ PAKABAI). Gaminame pastoviai ir dažniausiai turime keletą vienetų, kurios galime paruošti greičiau, tačiau dėl didesnio kiekio gamybos reikėtų aptarti iš anksto. Lentelėse galime išgraviruoti tekstą, logotipus.
 
     Dalis mūsų tinklapio galerijoje matomų objektų vienetiniai, sukurti ir pagaminti pagal užsakymą, todėl jų parduodamų nebeturime. Tačiau jei norite kažko panašaus, naujo ar turite savo viziją maloniai prašome kreiptis telefonu arba el. paštu.

     Veikla vykdoma pagal Individualios veiklos pažymą. 

 

PRISTATYMAS

     Esame Kaune, tačiau susitarus galime atsiųsti paštu, per autobusų siuntas ar kitaip.

 

 Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Žiedo formos LED šviestuvai

Žiedo formos LED (šviesos diodų) įmontuojami į lubas ir pakabinami šviestuvai. Skersmuo 950mm. Medžiagos - korpusas iš plieno ir  aliuminio, šviesos sklaidytuvas - plastikas. Galia 90w

Pakabinamas šviestuvas

Pakabinamas šviestuvas didelei erdvei. Jaukią ir šiltą šviesą skleidžia 30 tradicinių mažos galios (15w) lempučių ant įvairaus ilgio spindulių išdėstytų aplink centrinę ašį. Konstrukcija pagaminta iš plieno ir padengta plonu vario sluoksniu, kuris laikui bėgant atsiskleidžia visu savo grožiu. Lempų lizdai bakelitiniai, laidai juodi.      

Šviestuvas svetainės erdvei

Lakoniškas šviestuvas svetainės erdvei su didelėmis burbulo formos lempomis. Lempų lizdų gaubtai, laidų įvadų dėžutės pagaminti iš plieno, dažyta juoda matine spalva. Laidai su tekstiline izoliacija.